Garazovartai.net - patikima, saugu, kokybiška
/

 

 

Sveiki atvykę į UAB "Rikmonta" internetinę svetainę! 

Tikimės, kad joje rasite visą jums aktualią informaciją, o iškilus klausimams kreipsitės į mus. 


Jau daugelį metų dirbame ir specializuojamės ganėtinai siauroje, tačiau tuo pačiu ir nuolat tobulėjančioje, srityje kaip garažo vartai, vartų automatika bei lauko durys. Technologijos, mados, medžiagos, saugumo reikalavimai nuolat keičiasi, tai padeda ir mums nestovėti vietoje. Dalyvaujame statybų parodose, vykstame į tarptautines parodas kur susipažįstame su pasaulyje pristatomais naujais sprendimais. 

Esame oficialūs vokiečių gamintojo Hormann partneriai Lietuvoje. Pas mus galite įsigyti kokybiškus garažo vartus, vartų automatiką, lauko duris, priešgaisrines duris. Taip pat teikiame konsultacijas, atliekame matavimus, montavimą, garantinį bei po garantinį aptarnavimą. Įmonėje sukurta darni užsakymų priėmimo, vykdymo, pristatymo bei darbų atlikimo sistema.

Dirbame konkurencingomis kainomis ir visada įsiklausome į kiekvieno kliento poreikius. Susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums išsirinkti geriausią variantą. 

 


Šiuo metu vykdomos AKCIJOS

Pasiūlymas kiemo vartų  pavaroms LineaMatic ir RotaMatic 2024Kiemo pavaros 2024
Pavaros.pdf (221.99KB)
Kiemo pavaros 2024
Pavaros.pdf (221.99KB)

Pasinaudokite 2024 metų pasiūlymu - garažo vartams bei namo durims !!!

 

Skrajute 2024

   Skrajute.pdf


Kainynas 2024

87298_PL_Europapromotion_2023_LT.pdf

 

 

Džiaugiamės esamais klientais ir nuolat ieškome naujų. Jeigu dar nesate mūsų klientas, tai tikimės, jog juo tapsite artimiausiu metu. 

 Susisiekite su mumis jums patogiausiu būdu. Tai galite padaryti skambindami telefonu, rašydami laišką nurodytu elektroninio pašto adresu, arba tiesiog užpildykite paklausimo formą.Pokalbio metu aptarsime jūsų poreikius bei lūkesčius. Esant reikalui, atvyksime į sutartą vietą ir patys išmatuosime angą. Surinkę visą reikalingą informaciją, pateiksime jums geriausią pasiūlymą. Radę geriausią sprendimą, pasirašysime sutartį bei suderinsime montavimo darbų datą.Sutartu laiku, pristatysime jūsų pasirinktas prekes ir kokybiškai atliksime montavimo darbus. Suteiksime garantinį ir po garantinį aptarnavimą. 
Kai klientas laimingas - šypsomės ir mes! Tai didžiausias įvertinimas mūsų atliktiems darbams.