Garazovartai.net - patikima, saugu, kokybiška
/

 

 


UAB „Rikmonta“ – tai ilgalaikę darbų patirtį sukaupusi lietuviško kapitalo įmonė. Esame oficialūs vokiečių koncerno Hormann gaminamos produkcijos pardavėjai ir montuotojai Lietuvoje. Mūsų komanda specializuojasi aukštos kokybės buitinių ir pramoninių garažo vartų, namo lauko bei priešgaisrinių durų, taip pat visų rūšių pavarų (automatikų) prekyba, montavimu bei servisu. Nuolatos siekiame tobulinti savo žinias ir gerinti paslaugų spektrą. Remdamiesi savo turima patirtimi ir kvalifikacinėmis žiniomis, konsultuojame ir padedame klientams rasti tinkamiausią sprendimą atitinkantį jų poreikius. Jei klientas laimingas – šypsomės ir mes!

Niekada nežadame to, ko negalėsime išpildyti. Tai mūsų sėkmės receptas. Pasirinkęs mūsų įmonės paslaugas – klientas visada gali jaustis ramus ir užtikrintas. Darbai bus atlikti sutartu laiku ir kokybiškai. Savo atliktiems darbams taikome garantinį ir po garantinį aptarnavimą.

Kodėl verta rinktis Hormann produkciją? Nes tai laiko patikrinta aukščiausia kokybė!

Ne veltui Hormann prekės ženklas turi sukaupęs 80 metų patirtį konstrukcinių elementų gamybos srityje ir savo pardavimais pirmauja Europoje. Jų gaminiai yra patikrinti ir sertifikuoti nepriklausomų institucijų, o gamybos procesai vykdomi laikantis ISO 9001 ir Europos standarto 13241-1 reikalavimų.  

Kviečiame nedvejoti ir susisiekti su mumis. Pasistengsime atsakyti į jus dominančius klausimus ir pasiūlyti geriausią sprendimą jums!


 Pagarbiai,

UAB „Rikmonta“ kolektyvas