Garazovartai.net - patikima, saugu, kokybiška
/

 

 

Hormann prekės ženklo kokybė


„Gerą vardą reikia užsidirbti.“ (August Hormann)

Hormann prekės ženklas atitinka firmos įkūrėjo mintį – šiandien šis vardas siejamas su kokybės garantija. Šeimos įmonė, sukaupusi didesnę nei 75 metų garažo vartų ir pavarų gamybos patirtį bei pardavusi virš 20 milijonų garažo vartų ir vartų pavarų – pirmauja Europoje. Žinodami tai, galite nedvejodami pirkti Hormann segmentinius garažo vartus.

 

 

 

Kokybė iš Vokietijos

Visi garažo vartų ir pavarų komponentai kuriami ir gaminami pačioje bendrovėje Hormann. Hormann garažo vartai ir pavaros yra tarpusavyje visiškai suderintos, patikrintos ir nekelia grėsmės Jūsų saugumui. Šie gaminiai yra sertifikuoti nepriklausomų pripažintų institutų, gaminami pagal kokybės valdymo sistemą DIN ISO 9001 Vokietijoje ir atitinka visus Europos standarto 13241-1 reikalavimus. Be to, aukštos kvalifikacijos darbuotojai intensyviai dirba prie naujų gaminių, jų nuolatinių tobulinimų ir detalių gerinimų. Taip rinkoje atsiranda patentai ir unikalūs gaminiai.

Garažo vartai kartoms
Ilgalaikiai bandymai realiomis sąlygomis užtikrina, kad serijiniai gaminiai bus gerai apgalvoti ir atitiks Hormann kokybę. Už tai, taip pat už puikias technines specifikacijas ir kompromisinės kokybės sistemas iš Hormann gausite 10 metų garantiją visiems segmentiniams garažo vartams ir 5 metų garantiją Hormann pavaroms.

 

 


Siūlome susipažinti su keletu vaizdo įrašų:

 

Kaip išsirinkti garažo vartus ir jiems tinkančią vartų pavarą?


Kaip išsirinkti tinkamus garažo vartus?


Kaip išsirinkti namo duris?