Garazovartai.net - patikima, saugu, kokybiška
/

 

 


Garažo vartai – tai neatsiejama garažo dalis. Patikimi, estetiški, lengvai valdomi garažo vartai suteiks komforto ir saugumo jausmą. Jums nereikės vargti su sunkiomis garažo durimis bei jų spynomis kiekvieną kartą, kai norėsite papulti į vidų. Šiuolaikinės technologijos stengiasi palengvinti kasdieninį gyvenimą siūlydamos puikius sprendimus vartotojams. UAB„Rikmonta“  komanda pasirūpins, kad kiekvienas klientas rastų jo poreikius atitinkančius garažo vartus. Buitiniai garažo vartai 

Šio tipo vartai skirti gyventojų asmeniniams garažams, kur labai svarbu ne tik patikimumas, bet ir išvaizda. Garažo vartus galima derinti prie namo durų, langų, įvairiausių stiliaus detalių, skirtingų atspalvių, namo dizaino, net ir tvoros. Rinkoje siūloma rinktis iš keleto skirtingų garažo vartų tipų: plokštuminiai vartai, segmentiniai vartai bei susukami vartai. Ilgametė darbų patirtis rodo, kad šiuo metu populiariausi ir didžiausią pasitikėjimą pelnę yra segmentiniai vartai. Šie vartai atsidaro vertikaliai kildami į viršų ir užsifiksuoja lygiagrečiai su garažo lubomis. Taip yra taupoma vieta garažo viduje bei prieš jį.  Šiuolaikiniai namams skirti garažo vartai yra gaminami atsižvelgiant į žmogaus poreikius ir patogumą: garažo vartai yra specialiai apšiltinti, o atidarant juda tyliai ir netrikdo namo gyventojų poilsio.

UAB „Rikmonta“  yra oficialus Hormann vartų pardavėjas bei montuotojas Lietuvoje. Drąsiai galime teigti, kad mūsų atstovaujami gamintojai yra vieni stipriausių ir patikimiausių visoje Europoje. Hormann garažo vartai yra tvirti, saugūs bei pagaminti iš kokybiškų žaliavų. Segmentiniai vartai tinka visada, nežiūrint į tai, ar Jūsų garažo vartų anga yra stačiakampė, ar su apvalia arka. Taip pat jie idealiai tinka keičiant senus garažo vartus naujais. 

Renkantis garažo vartus svarbu atsižvelgti ne tik į jų praktiškumą, bet ir į estetiškumą. Nesvarbu, kokiam statybų stiliui ieškote segmentinių garažo vartų, Hormann pasirūpino viskuo. Platus spalvų, segmentų dydžių, dekoro elementų bei papildomų langelių ar durų pasirinkimas ras kelią į kiekvieną širdį.  


segmentiniai garazo vartai
segmentiniai garazo vartai
GRIOVELIAI
GRIOVELIAI
Decorgrain-4-ąžuolai
Decorgrain-4-ąžuolai


Nerandate sau tinkamo varianto? Ne bėda. Susisiekite su mumis ir mes jums parodysime visas galimybes bei padėsime išsirinkti. Spauskite čia norėdami pateikti klausimą UAB "Rikmonta" specialistams.


Pramoniniai garažo vartai

Pramoniniai garažo vartai yra labai tvirtos konstrukcijos – tai būtina, nes įprastai pramonėje naudojami garažo vartai būna didelių matmenų (skirti įvežti didelius krovinius), vadinasi ir didesnio svorio.

Pramoniniai vartai puikiai izoliuoja šilumą: segmentai yra užpildomi apšiltinimo medžiaga, o visi sujungimai yra už sandarinami. Šio tipo vartai tinka įvairios paskirties patalpose: automobilių servisuose, sandėliuose, maisto pramonėje, žemės ūkyje ir panašiose srityse. Tuo pačiu, juos puikiai galima pritaikyti ir buitiniam vartojimui. 

Pramoninių pakeliamųjų garažo vartų modeliai skiriasi ne tik apdaila, bet ir funkcionalumu. Šie garažo vartai gali turėti įmontuotus langus, panoramines aliuminines dalis, personalo dureles, kitas sudedamąsias dalis.